Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Spotkanie z posłem Arturem Ostrowskim

dodano 2014-02-18 12:42 w kategorii: Ludzie

W dniu 14.02.2014r na zaproszenie kolegji Andrzeja Kunki, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr1 w Koluszkach odbyło się  spotkanie z gronem nauczycieli na temat spraw zmian w Karcie Nauczyciela.

Pan poseł na spotkaniu poruszył tematy w sprawie sześciolatków, taniego podręcznika i wielu innych zmian jakie proponuje partia rządząca a jakie będą miały to związek na późniejszą pracę nauczycieli.

Z minuty na minutę rozmowa zaczynała się rozkręcać i spotkanie to trwało 2 godz i gdyby nie to że poseł miał jeszcze inne spotkania to trwało by owiele dłużej.

Poseł spotkał się jeszcze z członkami struktur miejskich SLD, na którym to spotkaniu członkowie poruszali tematy partyjne jak i tematy związane z sytuacją jaka ma miejsce w kraju.

Dziękujemy panu posłowi Arturowi Ostrowskiemu za przyjęcie zaproszenia i poświęcenia swojego czasu na przybycie na zorganizowanie spotkań.

A panu Andrzejowi Kunce za zorganizowanie owych spotkań i za zangarzowanie się w pracę na rzecz struktór SLD w Koluszkach. Komentarze

Wydarzenia

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.